środa, 21 kwietnia 2021. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy


Elbląski przystanek festiwalu Jana Kiepury

2013-03-06 16:42:55 (ost. akt: 2013-03-06 17:00:53)Europejski Festiwal im. Jana Kiepury 11 maja zawita do Elbląga. Koncert odbędzie się o godzinie 19 w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej. W programie znajdą się najpiękniejsze arie operowe, operetkowe i piosenki.


Elbląski przystanek festiwalu Jana Kiepury

Autor zdjęcia: ms

Gwiazdami wieczoru będą: Dorota Laskowska, Iwona Tober, Witold Matulka, Lukasz Gaj, Adam Szerszeń, Tadeusz Szlenkier oraz Orkiestra Straussowska Obligato z Krakowa pod dyrekcją Jerzego Sobeńki. Gospodarzem gali będzie Bogusław Kaczyński, dyrektor festiwalu, który swymi opowieściami przybliży publiczności świat opery, operetki i musicalu. Opowie też o barwnym życiu Jana Kiepury.— Europejski Festiwal im. Jana Kiepury rozpoczął w sezonie 2012/13 kolejny rozdział swojej działalności — mówi Bogusław Kaczyński. — Odbywa się w formie Przystanków nie w jednym miejscu, jak to było dotychczas, ale w różnych większych i mniejszych miastach w kraju i za granicą. Zamiast przyjeżdżać na nasze zaproszenie, my pojedziemy do Państwa ze znakomitymi gwiazdorami sceny muzycznej.


Bilety na Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Przystanek Elbląg są do nabycia w księgarni Quo Vadis przy ul. 1 Maja, a także w Centrum Sportowo-Biznesowym przy al. Grunwaldzkiej.
Bilety zbiorowe można zamawiać, dzwoniąc pod numery 607-780-766 lub 607-120-031. Sprzedaż internetowa na: www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl.
jan

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB